بلاگ

تاخیر دوباره بازی Starfield

Starfield

بازی Starfield از کارآفرینی بتسدا به عنوان یکی از موردانتظارترین پروژه‌های یک دهه اخیر صنعت بازی‌های ویدئویی برشمرده می‌شود. توسعه‌دهندگان به مدت سال‌های زیادی بر روی این بازی کار کرده و پس از خرید شرکت بتسدا توسط مایکروسافت، انتظارات بیشتری نسبت به آن وجود دارد.

بازی Starfield در دنیای بی‌کران سیاره‌ها اتفاق می‌افتد و شامل صدها سیاره با ویژگی‌ها، داستان‌های منحصر به فرد، شخصیت‌های جذاب، سیستم مبارزه‌ای خاص و گرافیک چشم نواز و نسل نهمی است. البته همواره تاخیر در عرضه بازی مورد بحث و انتقاد بوده است. در ابتدا قرار بود در نوامبر سال ۲۰۲۲ منتشر شود، اما در ماه می ۲۰۲۲ شاهد اعلام تاخیر در عرضه بازی تا نیمه اول سال ۲۰۲۳ بودیم.

با انتشار یک ویدئو کوتاه، بتسدا تایید کرده که رویداد ویژه Starfield Direct در تاریخ ۱۱ ژوئن (21 خرداد) برگزار خواهد شد. همچنین، تاریخ عرضه بازی تا تاریخ ۶ سپتامبر (۱۵ شهریور) تاخیر خواهد داشت.

[irp]

محیط بازی Starfield

 

با توجه به نوع بازی، به نظر می‌رسد تاخیر در عرضه بازی خودش دلایل قانع‌کننده‌ای داشته باشد؛ زیرا بسیاری از بازی‌هایی که به نوعی مشابه Starfield هستند، در گذشته نیز به تاخیر افتاده بودند. از این رو، انتظار می‌رود که بازی نهایی، به همان کیفیت و جذابیتی که برای آن در نظر گرفته شده است، به بازی‌بازان ارائه شود.

رویداد Starfield Direct که یکی از مهم‌ترین رویدادهای بازی‌های ویدئویی امسال شناخته شده است، شامل بررسی اطلاعات و ویژگی‌های اصلی بازی و گفتگو درباره ترکیبی از روشنایی و تاریکی در بازی است. البته پیش‌تر نیز در رویدادهای دیگری، تصاویر و فیلم‌هایی از بازی Starfield منتشر شده بود.

در مجموع، بازی Starfield یکی از مهم‌ترین بازی‌هایی است که در سال ۲۰۲۱ عرضه می‌شود و سبب شد تا طرفداران بازی برای آن شور و علاقه‌مندی بیشتری پیدا کنند.

فروشگاه هاوین گیم همواره در تلاش است تا بهترین و جدیدترین بازی هارا با قیمت استثنایی در فروشگاه موجود کند. شما همجنین میتوانید با قیمت باور نکردنی اقدام به خرید گیم پس کنید و یا از لیست بازی های موجود در بخش خرید بازی xbox دیدن کنید و قیمت های بروز را ببینید.

دیدگاهتان را بنویسید