بلاگ

آموزش انتقال یوسی در پابجی موبایل

یوسی پابجی موبایل

یوسی پابجی موبایل یک منبع باارزش برای پلیرهای پابجی موبایل به‌شمار می‌رود. با خرید این ارز می‌توانید به آیتم‌های پریمیوم، رویال‌ پس و دیگر امکانات غیررایگان این بازی دسترسی داشته باشید. یکی از امکاناتی که این بازی در اختیار بازیکنان قرار داده است، انتقال یوسی به بازیکنان دیگر است. اگر یکی از دوستان‌تان در بازی به یوسی نیاز داشته باشد، می‌توانید به‌راحتی تعدادی یوسی به او انتقال دهید. یوسی باارزش‌ترین دارایی شما در پابجی موبایل به‌شمار می‌رود و داشتن آن به مقدار کافی شما را از دیگر بازیکنان متمایز می‌کند. البته یوسی به سادگی در بازی به دست نمی‌آید و باید آن‌ را با پرداخت پول واقعی خریداری کنید. در ادامه این مطلب علاوه‌بر آموزش انتقال یوسی در پابجی موبایل، شما را در نحوه خرید آن در ایران نیز راهنمایی خواهیم کرد.

یوسی پابجی موبایل

چرا به یوسی پابجی موبایل نیاز داریم؟

پابجی موبایل یکی از جذاب‌ترین و پرطرفدارترین بازی‌های بتل رویال است که توسط کمپانی (Tencent Games) منتشر شد. گیم‌پلی جذاب و مکانیک فوق‌العاده این بازی به همراه گرافیک واقع‌گرایانه‌اش، میلیون‌های گیمر از سراسر دنیا را به خود جذب کرده است. پابجی موبایل از زمان انتشار تا کنون آپدیت‌ها و فیچرهای جدیدی را تجربه کرده است. یکی از مواردی که همیشه به جذابیت بازی کمک کرده است، استفاده از یوسی و امکاناتی است که داشتن آن در اختیار کاربران قرار می دهد.

یوسی که کوتاه‌شده عبارت (Unknown Cash) است، در حقیقت ارز بازی پابجی موبایل به‌شمار می‌رود. یوسی امکان خرید آیتم‌های غیررایگان و پریمیوم را برای بازیکنان فراهم می‌کند؛ این آیتم‌ها شامل اسکین‌های کمیاب، لباس و غیره از پابجی شاپ هستند. همانطور که اشاره کردیم یوسی پابجی موبایل با پرداخت پول واقعی قابل دسترس است. کاربران ایرانی که به دلیل تحریم‌ها امکان خرید یوسی را مانند کاربران خارجی ندارند، می‌توانند با مراجعه به وبسایت فروشگاه ونوم، تعداد یوسی مورد نیاز خود را با قیمت مناسب و با امکان شارژ آنی خریداری کنند.

پلیرهایی که به دنبال داشتن یوسی هستند، می‌توانند این درخواست را برای دوستان‌شان ارسال کرده و یوسی دریافت کنند. در بخش بعدی نحوه انتقال یوسی در پابجی موبایل را شرح خواهیم داد.

آموزش انتقال یوسی در پابجی موبایل

انتقال یوسی در پابجی موبایل پس از دنبال کردن چند مرحله ساده امکان‌پذیر است. مراحل دریافت یوسی را در ادامه خواهید خواند.

  • برای انتقال یوسی در پابجی موبایل باید ابتدا ایمیل درخواست رویال پس را از یکی از دوستان پابجی خود دریافت کنید. این ایمیل از قسمت لابی رویال پس ارسال می‌شود. روی گزینه رویال پس (Royal Pass) کلیک و سپس آپگرید پس (Upgrade Pass) را انتخاب کنید.

  • در این مرحله روی گزینه ارسال درخواست (Send Request) کلیک کنید تا درخواست رویال پس را برای دوستان‌تان ارسال کنید.

  • در قسمت پیام‌ها (Mail) می‌توانید ایمیل‌های خود و درخواست رویال پس دوست‌تان را مشاهده کنید. این قسمت در سمت راست پایین صفحه لابی قرار دارد.

  • اکنون باید به بخش هدایا (Gift Center) مراجعه کنید. این بخش در منوی درخواست‌ها (Request Menu) قرار دارد. پس از پیدا کردن گیفت سنتر گزینه نمایش دادن (View) را روی نام دوست‌تان که قصد دارید یوسی را به او انتقال دهید انتخاب کنید.

  • در این مرحله، پس از انتخاب دوست‌ پابجی خود، باید یادداشت‌های مهمی را پیش از ادامه دادن بخوانید. پس از خواندن این نکات روی گزینه (Give) کلیک کنید. اگر یوسی به اندازه کافی داشته باشید می‌توانید درخواست دوست‌تان را قبول کنید. در غیر این صورت می‌توانید پیشنهاد او را رد کنید. اگر پیشنهاد انتقال یوسی دوست‌تان را رد کنید، پیامی با این موضوع در اکانت پابجی دوست‌تان برای او نمایش داده می‌شود.

پابجی موبایل

انتقال یوسی در پابجی موبایل برای چه افرادی امکان پذیر است؟

انتقال یوسی در پابجی موبایل تنها برای افرادی امکان‌پذیر است که علاوه‌بر کاراکتر لول ۳ به بالا، بیش از ۲۴ ساعت از دوستی‌شان با فرد مورد نظر می‌گذرد. همچنین باید به خاطر داشته باشید که این ویژگی تنها در هفت روز اول پس از شروع فصل جدید قابل دسترس است. پس از اتمام انقضا زمان درخواست، کاربران دیگر نمی‌توانند درخواست اضافی ارسال کنند.

کلام پایانی

در بازی پابجی موبایل می‌توانید با افراد مختلفی روبه‌رو شوید. برخی از پلیرهای پابجی رفتار سخاوتمندانه‌ای با دوستان خود در پابجی موبایل دارند. یکی از همین رفتارهای سخاوتمندانه انتقال یوسی به بازیکنان دیگری است که به این آیتم باارزش نیاز دارند. انتقال یوسی در پابجی موبایل با انجام چند مرحله ساده امکان‌پذیر است که در این مطلب تلاش کردیم آن‌ها را به طور کامل برای شما توضیح دهیم. یوسی پابجی موبایل ارز مهمی در بازی است که به کمک آن به آیتم‌های ویژه پابجی موبایل دسترسی خواهید داشت. فروشگاه ونوم با دارا بودن نماد اعتماد، این امکان را برای کاربران ایرانی فراهم کرده تا یوسی پابجی موبایل مورد نیاز خود را خریداری کرده و به صورت آنی تحویل بگیرند.

  • مجموعه هاوین گیم هیچ گونه مسئولیتی در راستای خرید از فروشگاه معرفی شده را نمی‌پذیرد. ( قبل از هر گونه خرید اعتبار فروشگاه را بررسی کنید). خرید یوسی

دیدگاهتان را بنویسید